Herkesin bildiği üzere dün Türk milletinin en önemli değerlerinden biri olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 78. Senesiydi. Sabah 09:05'te yapılan saygı duruşunda sevgisini gösterip katılanlar olduğu gibi saygısından eşlik edenler ve hiç umursamayanlar da oldu. Hatta saygı duruşunda bulunduğu için tepki gösterilen veya tam tersi bulunmadığı için de tepki gösterilenler oldu. Akabinde sözlü münakaşalar belki de bizim görüş alanımız dışında fiziksel çatışmalar da oldu.

Gözlemler 11.11.16 Yorum Yok 388 Okunma

İyi Bir Metrobüs Yolcusu Olmak

Hayatımıza girdiği günden beri olanca yoğunluğuna ve arttırdığı toplumsal birlik duygusunu aşılamasına rağmen bir guruh tarafından eleştirilerden nasibini düzenli olarak almaktadır.

Gözlemler 12.02.16 Yorum Yok 675 Okunma

Spotify ile nasıl 1 yıl geçirdim

Müzik benim için her an arka fonda olmalıdır ve olmazsa olmazdır. Evde, ofiste ve yolda dinlemek için kendime farklı plaformlarda playlistler hazırlarım ve her ay düzenli olarak günceller ve paylaşırım. Youtube listelerime aşağıdaki linki 5 tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Gözlemler 03.02.16 Yorum Yok 726 Okunma

Şimdilerde Görmek İstemediğimiz Mezuniyet Fotoğrafları

Her öğrenci mezuniyetin tadını alacak ve ayakları yere basmadan "ben mezun oldum" diye sanki başı göğe ermiş gibi gidip o afili fotoğraf stüdyolarında her geçen zaman yeni pozların eklendiği garip garip fotoğraflar çektirecek.

Gözlemler 01.02.16 Yorum Yok 1023 Okunma

Bir Ritüel: Metrobüs Dramı

Her sabah düzenli olarak metrobüs kullanan bir vatandaş olarak içinde bulunduğumuz dramı bir miktar dillendirmeye çalışacağım.

Gözlemler 30.01.16 Yorum Yok 744 Okunma