indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2015

indir.com 2015 Mobil Uygulama Yarışması İkinci Kez Bizlerle 2014'te ilk kez düzenlenen indir.com Mobil Uygulama Yarışması bu sene ikinci kez düzenleniyor. Geçen seneki büyük ilgiden daha fazlasını bu sene göreceğimizden eminim. Yediden yetmiş herkesi katılabileceği yarışmaya katılmanın en önemli şartı 1 Ocak 2015 ve sonrası uygulama mağazalarında yayınlanmış olması gerekliliği. Yarışmaya son başvuru tarihi ise 20 Nisan 2015. Bu tarihten itibaren 7 Mayıs 2015'e kadar halk oylaması sürecek ve ön elem sonrası en iyi 10 mobil uygulama açıklanacak. 10 Mayıs 2015 Tarihindeki jüri değerlendirmesiyle 2015'in en iyi mobil uygulaması belirlenecek. Tüm detaylar ve başvuru için buradan bilgi alabilirsiniz.

Etkinlikler Sosyal Medya 14.03.15 1 Yorum 1480 Okunma

DevFest Student Eskişehir

DevFest Student’14 20 Aralık’ta Eskişehir’de DevFest yerel geliştiriciler ve teknoloji ile ilgilenen herkesi bir araya getirerek birbirleri ile etkileşime sokmayı amaçlayan bir etkinliktir. Genel olarak Google teknolojilerinin insanlara tanıtıldığı DevFest, 2011’e kadar Google tarafından yazılım geliştiricilerini bir araya getirmek üzere her yıl düzenlenen konferanslardan oluşmaktaydı. Google, 2011’den itibaren bu konferansların organizasyonunu GDG’lere (Google Developer Group) bırakmış ve her türlü desteği vererek konferanslarda yer almıştır.

Etkinlikler 25.11.14 Yorum Yok 0 Okunma


DevFest İstanbul'14 6 Aralık'ta! DevFest, sezonunun başlamasıyla birlikte dünyanın birçok şehrinde GDG'ler tarafından 300'ün üzerinde DevFest düzenlenmekte. GDG İstanbul Ekibi, yazılım geliştiricileri bir araya getiren büyük etkinliğini 6 Aralık'ta Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde düzenliyor ve mobil teknolojiler, web teknolojileri, back-end ve front-end teknolojileri, UI tasarımı, UX, oyun teknolojileri ile ilgili birçok önemli ismi ağırlıyor.

Etkinlikler 04.11.14 Yorum Yok 1223 Okunma

28. Şile Bezi Festivali 2014

Tam 28 yıldır düzenlenen ve Şile kültürünün önemli bir parçası olan Şile Bezi adına yapılan kültür ve sanat festivali bu sene yine güzellikleri beraberinde getireceği festival alanında olacak, yine stantlar kurulacak yine ünlü sanatçılar konser için orada olacaklar yine İBB Kent Orkestrası karşımızda olacak ve 40 farklı el sanatı üstadı yerini alacak. 28. Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali 2014'ünn bu seneki sloganı "Renkler Karışıyor".

Etkinlikler 19.07.14 Yorum Yok 1512 Okunma

Bolu Gölcük

Başlığımız " Bolu Gölcük Nasıl Bir Yer? " ama yapmış olduğumuz pazar gezisinin son durağı Bolu Gölcük. Köyden çocukluk arkadaşlarımla uzun süredir planladığımız Abant gezisini geçtiğimiz pazar günü itibarı ile gerçekleştirme fırsatı bulduk, günü birlik ama çok eğlenceli bir pazar günü geçirdik. Pazar günü yaklaştıkça "O gün Abant hava durumu nasıl olacak?" sorusu aklımızda yer etmişti. Yaklaştıkça gördük ki pazar günü hava sağnak yağışlı olacaktı. Yağmur bizi bozmazdı 15 kişi bir arada olmak hava durumu karşısında galip geliyordu tabi. Bir diğer soru Abant'a nasıl gidilir? Yol üstündeki büyük park alanlarından biri olan Highway Outlet'i geçer geçmez paralı yoldan ayrılıyorsunuz, ilk kavşakta tabelaları takip ederseniz orada yaklaşık 25 km kadar sonra ulaşabilirsiniz. 15 kafadar bir olunca yolculuk çok keyifli geçti, hepbirlikte söylenen şarkılar türküler oyun havaları falan... Saat 07:00'da başlayan yolculuğumuz 10:00'da kahvaltıya oturmamızla son buldu.

Etkinlikler 29.04.14 2 Yorum 4414 Okunma