SAM 2092

İhtiyacı Olan Bir Aileye Yardım Eli Uzatalım yazımdan sonra ilk ziyaretimizi aynı hafta içerisinde gerçekleştirmiştik. Kısa süre içerisinde toplayabildiklerimizi ulaştırmıştık ve ilk gezimizi tamamlamıştık. Pek çoğumuz için küçük olan şeylerin onlar için büyük olduğun bir kez daha yerinde görme imkanımız olmuştu.

O güne yetiştiremediklerimiz için 2. gezimizi de bugün kardeşim, sözlüm ve Lost Abyss ile birlikte gerçekleştirdik. Kırtasiye malzemeleri, bayramlık kıyafetler, erzak ve zekat, fitre ve yardımlardan oluşan bir miktar nakit parayı ulaştırdık. Yardımda bulunan arkadaşlarımız niyetlerini Allah kabul etsin.

Aile babasının durumu geçen ziyaretimize göre daha iyi, tam anlamıyla olmasa da gözünü kırpmaya başlamış. Dudağındaki hareketsizlik ise henüz duruyor.

Yine hoş sohbet zamanlar geçirdik, bol muhabbet ettik. Ramazan ayı olması sebebiyle sınırlı sayıda fal baktı teyzemiz 🙂 Bir daha gittiğimizde hepimize bakacak, sözünü aldık. Gözlerindeki ışığı size tarif etmek mümkün değil, orada olup görmeniz gerekir.

SAM 2095

Çocukları Kent fabrika satış mağazasına götürdük, gönüllerince şeker, çikolata, sakız vb almalarını istedik. Çekingen davrandılar ama oraya kadar gidip eli boş dönülemezdi. Onların almaya çekindikleri her şeyi biz onların yerine aldık 🙂

Gün sonunda hissedilir derecede gözlerde mutluluk, gönüllerde refah vardı. Geçici de olsa yaptığımız yardımların ciddi bir soluklanma oluşturduğu kesin, umarım en kısa zamanda aile babasının durumu düzelir ve işine devam eder.

Yardımlarını esirgemeyen, destek veren herkese sonsuz teşekkürler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 replies on “Yardım Ziyaretleri – 2”

  • Eyl 15, 2010 at 21:59

    Yazıyı okurken gözlerim doldu gerçekten, kendi çabanızla toparladığınız yardımları ihtiyacınız olan bir aileye iletmeniz ne kadar güzel.

    Devamını dilerim.