ismail emrah demirayak & kezban demirayak

Başbaşa Geçireceğimiz Son Evlilik Yıldönümü

Evlilik Yıldönümü insanı gerçekten heyecanlandıran bir olgu, gerçekten gelişmeniz gerekiyor ve yeni hayatınıza yeni sorumluluklarınıza merhaba diyorsunuz. İçinde bulunmaktan memnun olduğum hayatın önemli bir olgusu evlilik sonrasında geçen zamanı tam olarak algılayamamanıza yol açıyor. Evlilik öncesinde geçen 7 sene o kadar hızlı geçmiş gibi değil, sanki evlilik sonrası hayat daha hızlı ilerliyor. Evlilikten sonra değişen hayat zamanı hızlandırıyor mu ne? 🙂

Benim gibi şanslı adamlardanız mutluluk zamanı hızlandırıyor 😉 O kadar ki 2. evlilik yıldönümümüz için yazdıklarımı şimdi yazmış gibiyim. Beni tanıyan arkadaşlarım/dostlarım bilirler evliliğin bana kattıklarını, Demirayakların musmutlu bir çift olduğunu. Artık çok daha fazlası!

2 Ekim tarihi bizim için çok önemli, 2011’in 2 ekimin de evlendik! Kocaman Evet diyeli uzun zaman geçmiş ve artık 3. yılı tamamlamış bir çift, küçük bir aileyiz. 4. basamağa adım attığımız bu mutlu günde seni tanıdığım her güne şükrediyorum, bundan sonra bana yaşatacakların için daha da fazla dua ediyorum, iyi ki benimsin! Evet bu başbaşa geçireceğimiz son evlilik yıldönümümüz, bundan sonra çekirdek aile olacağız. Hayatımızın bundan sonraki döneminde küçük bir hanımefendi eşlik edecek bize, hanım hanımcık bir Demirayak.  Yeni heycanımıza eşlik edecek küçük hanımı aşağıda (temsili) paylaşıyorum.

Doktorumuz 2015’in ilk haftası dedi ama bakalım küçük hanım doğum günümü tutturabilecek mi? 😉

Yüzümüzdeki gülümseme hiç eksik olmasın.

ismail emrah demirayak - kezban demirayak
Musmutlu Demirayak Çifti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir