DevFest14

DevFest İstanbul’14 6 Aralık’ta!

DevFest, sezonunun başlamasıyla birlikte dünyanın birçok şehrinde GDG’ler tarafından 300’ün üzerinde DevFest düzenlenmekte. GDG İstanbul Ekibi, yazılım geliştiricileri bir araya getiren büyük etkinliğini 6 Aralık’ta Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde düzenliyor ve mobil teknolojiler, web teknolojileri, back-end ve front-end teknolojileri, UI tasarımı, UX, oyun teknolojileri ile ilgili birçok önemli ismi ağırlıyor.

DevFest2013
DevFest

Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte sunumların yanında workshop’lar ve code lab’lar yer almaktadır. Katılımcılar, code-lab’ta en yeni teknolojiler ile bizzat orada kod yazacak ve farklı uygulamalar geliştirilecekken, kod yazmak isteyen birçok kişi başlangıcı orada uzman isimlerle yapacak, deneyimlerini paylaşarak harika uygulamalar ortaya çıkaracaktır. Günün en ilgi çekici  workshop’u ise; velilerin çocukları ile Minecraft’ı “hackleme”yi öğrenecekleri workshop olacak. Eğer çocuğunuzla birlikte bu eğlenceye katılmak istiyorsanız bu adresten kaydolmalısınız.

DevFest2014
DevFest

Konusunda uzman birçok ismi ağırlayacak olan etkinliğin konuşmacıları açıklanıyor. İlk günlerde kesinleşen konuşmacılar arasında Oracle’dan Geertjan Wielenga, Mongo DB’den Massimo Brignolli, IDR Solutions’tan Mark Stephens, Vaadin’den Thomas Mattsson, Itude Mobile’dan Wiebe Elsinga, Ali Darbane gibi yurtdışından gelen konuşmacıların yanı sıra Çağatay Çivici, Mert Çalışkan, Naci Dai, Murat Çorlu gibi Türkiye’den de isimler etkinkikte konuşmacı olarak yer alacak. Pogramın tamamı ve tüm konuşmacı listesi yakında devfesttr.com adresinden açıklanacak.

DevFest Istanbul ana sponsorları Google ve Turkcell Geleceği Yazanlar. Fit Solutions, Eteration, IDR Solutions, Vaadin, Mongo DB diğer sponsorları arasında. Katılımcılar, teknoloji şirketleri ve start-up’ların ürünleri ile tanışma fırsatı bulacak. Fuaye alanında eğlenceli bir gün sizi bekliyor! Farklı oyunlara ve etkinliklere hazır olun!

Geçen sene 1600’den fazla kişinin katıldığı etkinlik için bu yıl daha büyük bir heyecanla hazırlıklara devam ediliyor. GDG Istanbul Ekibi, etkinlik tişörtünde kullanılacak tasarımı belirlemek üzere bir yarışma başlattı. En çok oy alan tişört, etkinlik günü DevFest katılımcılarına hediye edilecek.

Etkinlikteki birçok fırsattan yararlanabilmek için de kaydolmanız gerekmektedir. Kaydolmak için bağlantıdaki formu doldurmanız yeterli!

 

Etkinlik tarihi : 6 Aralık

Etkinlik yeri : Bağlarbaşı Kültür Merkezi

Etkinlik websitesi :http://devfesttr.com/

Kayıt:http://devfesttr.com/

Çocuğunuzla katılacağınız Minecraft hacking workshop linki :

DevFest Mozilla Maker Party: Minecraft-Java Atölyesi, Istanbul, Türkiye

Saturday, Dec 6, 2014, 2:00 PM

Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi
Selami Ali Mh., Gazi Cd No:22, Üsküdar Istanbul, TR

77 Members Went

thumb 241717400
thumb 241788849
thumb 213757662
thumb 241849666
thumb 241808116
thumb 241968274
thumb 241957808
thumb 242019343
thumb 242005555
thumb 241630475
thumb 242020927

Yetişkinler için çay ve kahve, çocuklar için de donut ikramımız olacaktır.Tea, coffee for us and  water & Donuts for the kids will be provided.—————————————————————-Siz veya çocuklarınız Minecraft ile ilgileniyor musunuz? Java ve NetBeans IDE’yi kullanarak Minecraft’ı değiştirebileceğinizi (modifiye ed…

Check out this Meetup →

 

Afiş :  Afişe bu linkten ulaşabilirsiniz.

Geçen yıl ki fotoğraflar : Bu linkten ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir