Doğum günümün ardından her zamanki seyrine devam eden hayatta karşıma daha neler çıkacak bilinmez?

Her sene doğum günümde özel hediyeler gelir. Sevdiğimden, kardeşimden, ailemden veya eski dostlardan gelenlerin kendine özel yerleri vardır benim için ve her hediyenin ayrı ayrı mutluluğu yaşarım, hepsi yüzümde tebessüm oluşturur.

Şimdiye kadar doğum günümde aldığım en eğlenceli hediye dün verildi bana. Zaman zaman sabah kahvaltılarında, zaman zaman sosyal medya aktivitelerinde, ekseriyetle FF halı saha maçlarında beraber vakit geçirdiğimiz dostum Mehmet Çakır her zaman olduğu gibi yine çok ince, çok zarif, bir o kadar da kullanışlı bir not defteri hazırlamış benim için. Merakla açtığım poşedin içinden çıkan bu not defterinin ön yüzünü görünce yüzümde tebessüm oluşmasını bırak çok içli bir kahkaha attım :)) Arka yüzünde ise sosyal medya kutlamalarında benim için kullanılan doğum günü etiketleri vardı 🙂 Bu eğlenceli hediye için Mehmet Çakır‘a çok teşekkür ederim.

Şekil 1-A

Tam manasıyla “bir organizatörün not defteri” olan bu eğlenceli not defterini nasıl kullanacağımı “Şekil 1-A”da görüldüğü gibi uygulamalı olarak sizinle paylaşmak istedim.