En Sevilen Çizgifilmler
en sevilen çizgi filmler
en sevilen çizgi filmler

Hepimizin hayatında önemli yeri olan çizgifilmler dediğimzde aklımıza gelen birkaçı Tsubasa, The Real Ghostbusters, Transformers, Inspector Gadget, Denver The Last Dinosaur, He-Man vb hatta biraz daha büyük döneme gelmesine rağmen Pokemon geliyor aklıma. Şimdi olsa yine seyredermişim gibi geliyor bana. En sevilen çizgi filmler arasında kendi adıma öne çıkanları paylaşacağım sizinle.

Bir futbolsever olarak doğal olarak favorim Tsubasa, şimdi bile denk gelsem 20 dakikamı ayırıp heyecanla seyrediyorum. Doksanların pek çok çocuğu gibi halının kenarındaki şeritleri cadde, geniş olan şeritleri otoban yapan onlarca arabasını İstanbul trafiği gibi koşturan bir çocuktum ve benim araba merakımdan ötürü Transformers da benim için çok ayrı yerdedir. Bir diğer favorim ise Looney Tunes serisinin efsanesi Road Runner 🙂 Sadece müziklerinden dolayı Müfettiş Gadget ve Woody Woodpacker sevmeyi seyrettiklerim. Başka çizgi filmler de var tabi, ben benim severek izlediği 25 tanesinin açılış müziklerini paylaşacağım sizinle.

Bir Optimus Prime hastası olarak o günlere döndüm gecenin bu saatinde. Vay arkadaş ne seyrediyormuşum bu çizgi filmleri 🙂 Sizinle de paylaşmak istiyorum videolarını.

 1. Tsubasa
 2. Transformers
 3. The Real Ghostbusters
 4. Pokemon
 5. He-Man
 6. Ninja Turtles
 7. Denver The Last Dinosaur
 8. Thundercats
 9. Taş Devri
 10. Batman
 11. Afacan Denis
 12. Laff-A-Lympics
 13. The Mask (Maske)
 14. Müfettiş Gadget
 15. Red Kit
 16. Richie Rich
 17. Woody Woodpacker
 18. Şirinler
 19. Örümcek Adam
 20. Voltran
 21. Looney Tunes
 22. Superman
 23. Casper
 24. Benjamin
 25. Temel Reis

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir