Geveze ve Fazla Mesai
geveze-fazla-mesai-
Geveze ve Fazla Mesai

Geçtiğimiz haftasonu Demirayak ailesi olarak eşimin iş arkadaşlarının organize ettiği pazar kahvaltısına gittik Küçükköy’e. Güzel bir gün sonunda o bölgede yeni açılan Vialand’ı ziyaret etmemek olmazdı. Ziyaretimizin sonuna yaklaşmış ve çıkışa doğru yönelmişken keyifle çalan şarkıları duyup konserin verildiği bölgeye gittik. Girerken bu etkinlikten haberimiz yoktu ama konsere büyük bir keyifle katıldık. Yani Geveze ve Fazla Mesai”nin yeni yıl konserine konuk olduk.

Sahnede Geveze olunca sadece müziğin olduğunu düşünmek olanaksız. Keyifli müziği keyifli sohbetler ile pekiştiren Geveze bir şarkı arasında evliliğe takıldı:

  • Evli olanlar el kaldırsın!
  • 5 yıldan fazla olanlar el kaldırsın!
  • 10 yıldan fazla evli olanlar el kaldırsın!
  • 15 yıldan fazla evli olanlar el kaldırsın!

Bu sorulara giderek azalan şekilde el kaldıranlar arasından kimse sahneye çıkmaya yanaşmadı. Geveze “Buraya gelecek kimse yok mu?” diye serzenişte bulunurken eşim ellerini daha önce hç görmediğim kadar yükseğe kaldırıyordu 😀 Ve sahnedeydik… Geveze’ ve Fazla Mesai’nin yeni yıl konserine konuk olduk.

Keyifli muhabbete keyif katmaya çalıştık mümkün olduğunca. Tekrar izlediğimizde bizim yüzümüzde gülümseme ve güzel bir tat bırakan bu videoyu sizinle paylaşarak keyfimizi arttırmak istedik.

Tamam tarihlerden biri hatalı ama şşştt ses çıkartmayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir