Oldukça yoğun bir haftasonu programımın olduğu daha hafta başından belliydi. Keyfine varmak için hafta başından itibaren psikolojik olarak hazırlıklanıp haftasonunu iple çekmeye başladım.

Cuma akşamı Philips’in düzenlediği Dünya Kupası açılış organizasyonu için BİE’deydim. Sohbetiyle, muhabbetiyle, hediyeleriyle ve Philips’in Ambilight TV’sinde ile maç seyretmesiyle her şey çok güzeldi.Bol bol fotoğrafımız oldu.

Photobucket

Periyodik olarak katıldığım Buluştrend cumartesi gününü çok önceden almıştı. Dostlarla hasret gidermek, yeni arkadaşlarla tanışmak, o ortamda bulunmak ve o anları ölümsüzleştirmek her anıyla keyifliydi. Sezonun son buluşması olması ise burukluğa neden olmadı değil. Tam 2 ay boyunca bu ortamdan uzakta olmak zor olacak.

12.06.2010 - Bulu�trend 8

2 hafta öncesinden programlanan mangal organizasyonu da pazar gününe yerleşmişti, Murat Can Demir’in oturduğu sitedeki imkanlardan faydalanıp piknik alanında bir masa işgal ettik ve akşam 17:00 gibi başlayan etkinlik gece 23:00 civarlarına kadar sürdü. Aşkımla Sefaköy’e gidecek olmamız sebebiyle 20:30’da ayrılmak zorunda olsak da o ana kadar ki mutluluğu paylaşmak çok hoştu. Tekrarını iple çekiyorum.

Photobucket

Çok kısa özet geçtim ama fotoğraflardan da anlayacağınız gibi 10 numara bir haftasonu geçirdim 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir