Kumanya

 

Önce 2010‘da daha sonra 2011‘de demiştik “İhtiyacı Olan Bir Aileye Yardım Eli Uzatalım” diye. Gerçekten beklediğimden daha fazla ilgi ile karşılaştım 2010’da. Maddi olarak destek veren, kumanya desteği yapan ve bizimle birlikte ziyarete gelerek mutluluğumuza mutluluk katan arkadaşlarımız oldu. Geçtiğimiz senede de benzer duygular yaşadım. Hiç adını bilmediğim, herhangi şekilde muhabbet etmediğim insanların bile desteğini gördüğümde yaşadığım hazzı anlatamam.

Geçmişte desteğini esirgemeyen, destek vermek isteyip veremeyen veya yardımda bulunmak isteyen ama gerçekten ihtiyacı olan bir kişiye ulaşamayan kişilerin olduğunu da düşünerek ihtiyacı olanlar ile imkan sahipleri arasında köprü olarak olumlu bir enerji akışı gerçekleştirmeyi hedefliyorum. Destek verenlerde, destek verilen de benden başkasını bilmeyecek bunu size taahhüt ediyorum.

Her iki aile hakkında da sizinle kısaca bilgi vermek istiyorum. Ailelerimizden biri sosyal güvencesi olmayan yaşlı bir çift, uzun ve masraflı bir tedavi süreci sonrası henüz çalışabilecek duruma gelmiş bir beyefendi ve eşi. Tedavi sürecinde ekonomik olarak oldukça geri düştükleri için kendi başlarına başedemeyecek durumdalar. Diğer ailemiz okuyan 2 kardeşimizin olduğu 4 kişilik bir aile, geçimlerini evin reisinin günlük yevmiye ile çalıştığı işten sağlamaya çalışıyorlar. Her iki aile için özellikle ramazan ayında sofralarında ne olacağını bilmeden geçirmemeleri ve çocukların bayram heyecanından uzak kalmaması en büyük gayem.

Desteklerinizle birlikte bunu başarabilirsek ne mutlu bize. Yardımlarınız bağış, hayır, fitre, zekat vb adı sanı ne olursa olsun ulaştırabilmemiz önem taşımaktadır. En kısa sürede iedemirayak@gmail.com veya aşağıda paylaştığım sosyal medya araçları üzerinde bana ulaşmanızı rica ederim.

ihtiyaci olan bir aileye yardim eli uzatalim1

www.melihguney www.melihguney www.melihguney www.melihguney www.melihguneywww.melihguneywww.melihguney

NOT: Hem ailelerimizin hem de yardımcı olacak insanların bilgileri saklı tutulacaktır. İştirak etmek isteyenler bildirmeleri halinde birlikte ziyaret edebiliriz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir