6 sene önce bugün başladı her şey. İnternette vakit geçirmeye çalışan iki gencin o zaman popüler olan forumların birinde kesişti. İlk diyalog ile birlikte mutlu bir hayatın ilk adımları atılıyordu aslında ama farkında değillerdi bunun ilk yazışta aşk olduğunun, oysa şimdi ne kadar mutlu olduklarını yüzlerine bakınca gözlerindeki ışığı gördüğünüzde anlayabiliyorsunuz ve tabi önemli olan tanışma yıl dönümlerini ne kadar önemsedikleri de büyük bir tüyo 🙂

Bize örnek teşkil ediyorlar, beraber yapıyorlar her şeyi. Mutlu anları, hüzünlü anları, sıkıntılı anları omuz omuza verip aşmaya çalışıyorlar, hayatlarını gerçekten paylaşıyorlar. Mümkün olan her anı birlikte geçiriyorlar, o kadar ki yaklaşık 12 hafta beraber oynadığımız halı saha maçlarının 7 – 8 tanesinde yağmur çamur demeden onca yolu katedip Cihan’ı seyretmeye gelen Seviye buna iyi bir örnek.

Tanıştığım için kendimi şanslı hissettiğim bir çift, umarım bu mutlulukları bir ömür sürer ve buna canlı canlı şahit olurum. Nice senelere sevgili Kaloğlu çifti, Kaloğlu ailesi.