Mobile apps development company

indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2014’ten bu yana hayatımızda ve hem katılımcılara hem de mobil uygulama geliştiricilerine keyif vermeye devam ediyor. Katılmaktan mutluluk duyduğum bu organizasyon 2016’da üçüncü kez bizlerle. Keyifli zaman geçirmemize yine az zaman kaldı.

indir.com’un kurucu ortağı Hasan Yaşar tarafından projelendirilen ve hayat bulan bu etkinliğin uzun yıllar hayatımızda olacağını düşünüyorum. Her seferinde gönüllülük esasına dayanan bir şekilde elimden geldiğince destek oluyorum, keyif alıyorum. Önümüzdeki dönemlerde uygulama geliştiricilerinin başarılarını da bol bol göreceğiz inşallah.

hasan_yasar

İlk olarak 2014 yılında hayata geçirilen daha sonra 2015 yıllında düzenlenerek katılımcılar tarafından yoğun ilgi gören Mobil Uygulama Yarışması’nın 2016 takvimi belli oldu!

indir.com tarafından bu yıl 3.sü düzenlenen ‘indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016’ yarışması için katılım süreci başladı. Son başvurular 28 Nisan’da! Sakın kaçırmayın!

1
Bireysel veya en fazla 3 kişilik ekip ile katılabileceğiniz Mobil Uygulama Yarışması’nda istenilen tek şart geliştirmiş olduğunuz uygulama veya oyununuzun mağazaya 1 Ocak 2016 tarihinden sonra eklenmiş olmasıdır.

Mobil ekosistemine katkıda bulunmak ve genç girişimcilere sektörde yeni fırsatlar sunmak amacıyla düzenlenen yarışmada, yarışmacılar hem uygulamalarını tanıtma fırsatı bulacak hem de harika ödüllerin sahibi olacaklar. Bu harika fırsatı sakın kaçırmayın!

2016 Takviminde 2 Ayrı Yarışma Yapılıyor!

Tüm mobil uygulama geliştiricilerinin katılımına açık olan yarışmanın bu yıl ki programında katılan uygulamalar “indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” ve “Üniversiteler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” iki farklı kategoride yarışacaklar.

Sadece üniversite öğrencilerinin ve her yaştan mobil geliştiricinin katılmaya hak kazandığı Mobil Uygulama Yarışması’nda her iki kategori için 2 ayrı yarışma ve 2 ayrı etkinlik yapılacaktır.

Dereceye girenler için verilecek ödüller şöyle:

Birinciye;

1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco)

Bukalemun.com‘dan 5000 TL değerinde ASO hizmeti

indir.com‘dan 5.000TL değerinde reklam

– 5.000 TL Nakit Para Ödülü (Sadece Üniversitelilerin Katılabileceği Yarışmaya Özel)

-CRM Medya’dan 5.000 TL’lik Google Adwords reklam hizmeti (Herkese Açık Yarışmaya Özel)

API Plug‘dan 1 Yıllık Large Paket

İkinciye;

Antalya’da 1 hafta tatil

– indir.com’dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı

Bukalemun‘dan 2.500 TL’lik ASO Hizmeti

-CRM Medya’dan 2.500 TL’lik Google Adwords reklam hizmeti (Herkese Açık Yarışmaya Özel)

API Plug‘dan 1 Yıllık Large Paket

Üçüncüye;

Antalya’da 5 gün tatil

Bukalemun‘dan 1.000 TL’lik ASO Hizmeti

– indir.com’dan 1.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı

API Plug‘dan 1 Yıllık Large Paket

Mobile apps development company apps

“indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” Programı

Katılım sürecinin 1 Ocak 2016 tarihinden itibariyle başladığı yarışma için son başvurular 28 Nisan’da yapılacaktır. Belirtilen tarihler arasında her yaştan mobil geliştirici şartlara uygun olarak mobil uygulamasını değerlendirme sunabilecek.

Yarışmaya katılana uygulamalar 30 Nisan’da Halk oylamasına sunulacak olup en iyi ilk 10 mobil uygulama veya oyun seçilecek. Daha sonra ilk 10’a giren uygulamalar 7 Mayıs’ta jüri değerlendirmesine tabii tutulacaktır. Jüri değerlendirmesinin ardından yüksek puan alan ilk 3 uygulama geliştiricisine yapılacak olan ‘Mobil Etkinlik’te harika ödüller verilecektir.

Yarıma hakkında detaylı bilgi ve başvuru için indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu’nu inceleyebilirsiniz.

“Üniversiteler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” Programı

indir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2016‘ yarışmasında kazananın aldığı ödüle ek olarak sadece üniversite okuyan mobil uygulama geliştiricilerinin katılabildiği yarışmanın kazananı ise ayrı ödül verilecek. Birinciye Silikon Vadisi tatilindeki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 5000 TL nakit para ödülü verilecektir.

Yarışmanın takvimi ise şu şekilde:

Yarışma Başlangıcı: 1 Ocak 2016

Son Başvuru: 30 Ağustos 2016

Halk Oylaması: 5 Eylül 2016

Jüri Değerlendirmesi: 10 Eylül 2016

Mobil Etkinlik: Ekim Ayında

Üniversiteler İçin düzenlenen Mobil Uygulama Yarışması’nın ödül töreni kazananın okuduğu Üniversitede yapılacaktır.

Yarışma şartları ve başvuru için Üniversiteler İçin indir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2016 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One reply on “indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016’da Üçüncü Kez Bizlerle”

  • Şub 19, 2016 at 07:05

    indir.com ailesi olarak tanıtım yazısı yayınladığınız için teşekkür ediyoruz.