indir.com yurt dışına açılıyor

Kurulduğu günden bu yana takip ettiğim ve 3 yıla yakın bir süredir bir parçası olduğum İmza İnternet Teknolojileri‘nin önemli projelerinden bir tanesi olan biri olan indir.com yurt dışına açılıyor. Bir süredir üzerine çalıştığımız İngilizce içeriğe sahip indir.com için alt yapı çalışmalarını tamamladık ve artık yayındayız.

indir.com Hakkında

Türkiye’nin popüler yazılım, uygulama ve oyun indirme sitelerinden indir.com 2011 yılında Windows programları ile sektöre giriş yaptıktan sonra Mac, iOS ve Android içerikleri ekleyerek gelişimini sürdürdü. Uygulama tanıtımları dışında teknoloji ve oyun haberleri de en güncel bilgilerle paylaşılıyor.

İmza İnternet Teknolojileri’nin iştiraki olarak yayın hayatına devam eden indir.com’a bugüne kadar 22 bine yakın haber ve 81 binden fazla program ve uygulama içeriği girildi. Her gün onlarca uygulama ve haber girilmeye de devam ediyor.

indir.com Yurt Dışına Açılıyor

Türkçe uygulama indirme siteleri arasında önemli bir yere sahip olan indir.com 7 yıldır adım adım büyüyor. Sürekli ve düzenli paylaşımlarıyla program indirme desteği dışında güncel teknoloji haberleri ile de gündemi yakından takip edebileceğiniz bir site halini aldı. Gelişimini sürdürmesi için canla başla çalıştığımız indir.com yurt dışına açılıyor.

indir.com, Aralık 2018 itibariyle İngilizce içeriklerde yayınlamaya başladı. Başlangıç itibariyle 1.000’in üzerinde program ve uygulama içeriği sisteme ekledik. Kısa bir zaman içinde de 10,000 İngilizce içeriğe ulaşmayı hedefliyoruz. indir.com’un İngilizce sitesi en.indir.com adresinde yayın hayatını sürdürecek.

Türk Girişimcilere Destek

Özellikle Türk girişimcilerin yurt dışına yönelik yazılımlarına ve uygulamalarına öncelik verdiğimiz her fırsatta dile getiriyoruz. Şirketim İmza Teknolojileri’nin Kurucu Ortağı Hasan Yaşar globalleşme adımımız hakkında “İmza Teknolojileri olarak Türk girişimciler tarafından hazırlanan projelerin yabancı pazarda tanıtılmasına katkı sağlamak istiyoruz. Türk yazılım ve oyun projeleri yurtdışında ne kadar başarılı olursa, sektörümüz o kadar genişler. İngilizce içerik üretmenin yeni bir tecrübe olacak, bu alanda elde edilen bilgi ve tecrübeler doğrultusunda başka dillerde de yayıncılık yapmayı hedefliyoruz. Bugüne kadar indir.com’u hazırlarken birçok insanın ve kurumun desteğini kazandık, yurtdışı sektörüne açılma sürecinde de bu desteklerin devamlılığının geleceğine inanıyoruz. Yanımızda olan herkese teşekkür ederiz.” açıklamasıyla bizim için yurt dışına adım atmanın önemini net çizgilerle açıkladı.

en.indir.com‘u ziyaret ederek görüş ve düşünceleriniz bizlerle paylaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir