100 8017O gerçekten farklı olmuştu, hafif makyajlarla daha güzel hale getirilmemiş adeta estetik ameliyatı olmuş gibiydi, yepyeni Doblo bize keyif verdi. 2009 Doblo kullanıcısı olarak yeni Doblo’ya hayran kaldım.

Güzel bir uçuş sonrası otelimiz Adam & Eve’ye ulaşıp odama yerleştim ve otelin ihtişamının yaptığı şok sonrası toparlanıp toplantı salonuna gittim. Bekleme alanında bizi bekleyen yeni Doblo’lar bile heyecan yarattı bende, derhal incelemeye koyuldum ve değişiklikler o anda bile beni mest etti.

100 8036O kadar iştahlı inceliyordum ki gelen misafirler beni Fiat yetkilisi sanıp sorular soruyorlar ve cevaplarını alıyorlardı 🙂 Evet anlatıyordum her şeyi ve ekliyordum sonuna “Ben Fiat yetkilisi değilim, sizin gibi misafirim” diye, şaşırıyorlardı tabi. Doblo’nun başından ayrılana kadar aynı şeyler tekrar etti.

Toplantı başındaki tiyatro epey eğlendiriciydi ve Doblo’nun kendi sınıfındaki araçlara olan üstünlüğünü vurgulamayı es geçmemişler, her fırsatta eleştirel esprilerle Doblo’yu ön plana çıkartmışlar. Eğlendiren gösterinin ardından perdelerin arasından çıkan Doblo‘lar göz kamaştırırken, hemen gündemde yankı uyandırdı. Ekranda haber spikerinin “Yeni Fiat Doblo’nun lansmanı az önce gerçekleştirildi” demesi çok hoştu.
Kahve arası sonrası teknik detayların aktarıldığı yoğun bilgilerin aktarıldığı bir bölüm ile lansman tamamlandı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir