likemind3

Likemind’a 3. kez katıldım ve üst üste 2 kere giderek kendim için önemli bir aşama kaydettim. Orada bulunmayı seviyorum 🙂

Artık tecrübeli bir katılımcı olduğum için muhabbetleri az ama öz tutup daha fazla kişiyle sohbet etmeye çalıştım, görüp konuşamadıklarım da oldu elbet ama birinin yanına giderken bir başkası selam verse 2 dakika ayak üstü konuşsanız bile asıl hedefteki kişi gözden kaybolabiliyor.

09:00 gibi gidebildim bu sefer, sohbetler almış başını gitmişti. Yeni birileriyle tanışmak, daha önce tanıdığım kişilerle muhabbet etmek keyifliydi. Yeni tanıştığım pek çok kişi oldu her zaman ki gibi. Ayrıca birilerinin beni tanıyıp yanıma gelmesi ya da birilerine beni sorması da değişik bir duyguymuş :))

Farkettim ki halı saha maçları bana etiket olmuş. Oynamak isteyenlerle görüştüm yeni bir takımın oluşumu yaptık sayılır ayaküstü, oynamak isteyip de beni göremeyenler haber göndermişler. FriendFeed Master Lig pek yakında 😀

Bugünden aklımda kalan ilk başlıklar:

(1) Enver Altın’ın etrafa pozitif enerji dağıtan güler yüzü
(2) Dilara Bilgen‘in enerjik anlatımıyla bibakarmisiniz.com
(3) FriendFeed’de ilk takip etmeye başladığım OlcaytoTuğçe Cengiz çifti ile tanışmam
(4) Tuğçe Esener‘in çektiği Ömer Ekinci ile fotoğraflarımız (Ömer’le beraber çektirdiğimiz güzel çıkmamış sanırım, ekli değil 😀 )

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One reply on “LIKEMIND III”