likemind revolution

likemind revolution

Eskiler daha iyi hatırlar, Likemind deyince aklımıza Kanyon Starbucks’ta her ayın ilk cuması sabah 08:00’de yapılan bir sektör toplantısı desek yanlış olmaz. Burada yeni arkadaşlıklari yeni projeler, yeni iş ortaklıkları ve itihdamlar gerçekleşmekteydi. Gerçkleşmekteydi dememin sebebi 2010’un üçüncü çeyreğinden sonra bir anda etkinliğin ortadan kaybolması.

Aynı zamanda sektörün nabızını tutan, gelişmeleri takip edebildiğiniz bir ortam vardı. O kadar ki Kanyon starbuck’ı biliyorsanız o mekanın nasıl kalabalık olduğunu ve etkinlik dışında gelen Starbucks müşterlerinin çok da memnun olmadığını söyleyebilirim. Videoyu izlerseniz güzel bir nostalji yaşayacaksınız. Bakalım kimler kimler varmış?

 

Yaklaşık 3 sene geçmesine rağmen böyle sürekliliği olan bir etkinlik tekrar yapılmadı, yakın zamana kadar diye ekleyelim. O dönemden başlayan ve hala devam eden kemikleşmiş dostluklar görbilirsiniz. İşte bu yapının içerisinde geçtiğimiz günlerde Mustafa Burak Su önderliğinde Kanyon Tchibo’da bu etkinliği yineledik. Şimdi tekrarlarını gerçekleştirmek için aralık ayını bekliyoruz 🙂

Siz de aramızda olmak isterseniz Facebook grubumuza dahil olup, etkinlik ayrıntılarını takip edebilirsiniz.

Aralık etkinliğimize buradan ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One reply on “Likemind Yine Yeni Yeniden”

  • Ergin
    Tem 11, 2014 at 16:22

    Davut..