GS 2011 2012 yeni formalar

Galatasaray‘ımızın merakla beklenen yeni sezon formaları sonunda görücüye çıktı! Merakla beklediğimize değdi mi? Bence değmedi. Adidas’tan sonra Nike’ın yapacağı formalardan çok umutluydum ama umutlarımı azaltarak 4. formaya saklıyorum, umarım oradan bir efsane çıkar. Alternatif renkli formalarla karşılaştırdığımda çok vasat olduklarını düşünüyorum, geçen seneki Trabzospor formalarına benzerliğini ise söylemiyorum bile.

Siyah forma iyi bir seçim olabilecekken sadece kırmızı şeritleri kullanarak Galatasaray’ımız için bir antrenman forması havasına bürünmüş ve sarının kullanılmamasıyla beraber adeta bir Gaziantepspor bir Gençlerbirliği forması haline getirilmiş. En beğendiğim yanı yakası oldu.

Sarı forma ise merdivenaltı konfeksiyonlarda yapılıp pazarlarda 5 – 10 TL’ye sattılan formalardan ilham alınarak yapılmış gibi. Tamam sadelik güzeldir her zaman önceliğimdir ama bu kadar değil, bu kadar tişört havasında değil.

Parçalı formaya söylenilecek bir şey yok, bu sezonda en fazla tercih edilmesi gerektiğini düşündüğüm forma.

Şöyle bir bakıyorum da bu formalardan hangisini 99 TL verip alırım? Çok zorlarsam kendimi parçalı olur herhalde. Evde parçalı forma odası yapacağım yakında, kolleksiyona bir yenisi eklensin diye alabilirim 🙂

Söylemeden yapamayacağım kırmızı antrenman formalarını hepsinden daha çok beğendim.

GS antrenman

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir