Şimdilerde Görmek İstemediğimiz Mezuniyet Fotoğrafları

Her öğrenci mezuniyetin tadını alacak ve ayakları yere basmadan “ben mezun oldum” diye sanki başı göğe ermiş gibi gidip o afili fotoğraf stüdyolarında her geçen zaman yeni pozların eklendiği garip garip fotoğraflar çektirecek.

Başın üzerindeki kep ve üzerindeki cübbe hariç kalanı sahte fotoğraflar sahibi olacaksınız. Öyle bir oynama olacakki fotoğrafta yanağınızda ki sivilceyi yok etmek için bir miktarda yanağınızdaki tontişliklerden uçurulacak, biraz daha zayıf görüneceksiniz olduğunuzdan. Cildiniz ayda 270.000 $ bakım harcaması yapan Kim Kardashian’dan daha pürüzsüz ve net olacak ve olduğunuzdan daha bronz. Ee malum o kadar para verdiğiniz fotoğraflarda her şey sizin keyfinize göre düşünülmeli.

Bunlar olduğunda zaten okulu bitirmenin keyfiyle her şey br mükemmel gelecek bir mükemmel gelecek size anlatamam. Bu hissin gideri aslında lise mezuniyeti ise üniversite mezuniyetine kadar, üniversite mezuniyeti ise yoğun iletişim kurduğunuz yakın çevrenizin çok başkalaştığı 4-5 seneye tekabül eder. Sonra kendi fotoğrafınıza ıyyy dercesine bakacağınız başkalarının görmesini istemediğiniz dönem gelir.

Eskiden saklamak daha kolaydı tabi albüm içerisinde dolabın bir köşesinde dururdu, şimdi ise zamanın getirdiği sosyal paylaşım trendi ile birlikte facebookta geçmiş albümler içinde yerini almış. Sevdiceğiniz veya sevdiğiniz saydığınız bir büyüğünüz görüp sizinle etkileşim içinde olmak için beğendiğinde veya yorum yaptığında tüm arkadaşlarınızın önüne tekrar servis edilir ve goygoyun merkezine düşersiniz. Bu fotoğraflar genelde sadece arkadaşların görebileceği şekilde gizlilik ayarları ile muhafazaya alınmıştır 🙂

Profil fotoğrafındaki karizma ile mezuniyet fotoğrafı kıyas bile edilemez, edilmemeli, edilmese

Yine de mezuniyet güzeldir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir