2 Ekim 2009’da başlayan serüvenin bir parçasını paylaşmak istiyorum hala ve hala. Başlangıçta bir kaç maç Beylerbeyi’nde oynadıktan sonra 3 aylık bir Bağlarbaşı Spor Kulübü sahası maceramız oldu hatta arada civar başka sahalar da denedik ama en sonunda hala oynadığımız Etiler Naturel Park sahasında oynama başladık.

İste o günden bu güne kadar cuma akşamları 2 saha 21:00 ve 22:00 her hafta 3 veya 4 maç yaparak devam ediyoruz. İlk sezon sonrası tüm operasyonunu tek başıma yaptığım Sosyal Medya Ligi bu gün 7. sezonun normal liginin son hafta maçlarını oynayacak. Takip eden haftalarda yarı final ve final maçları olacak.

Sosyal Medya Ligi bilgileri tüm http://sosyalmedyaligi.com/ ‘dan öğrenebilirsiniz.

İşte şimdi sizi bu oluşumun ilk haftalarına götüreceğim ve aslında hala çok yakından tanıdığınız bildiğiniz insanların beraber başlattığı bir organizasyon olduğunu göreceksiniz. O zamandan bu zamana çok seyrek görüştüklerim, fırsat buldukça görüşmeye çalıştıklarım ve fazla görüştüklerim pek çok arkadaşım dostum var. Bu vesile ile aralarında uzun zamandır görüşemediğimiz arkadaşlarımızın olduğu bu gruba selam ve sevgilerimizi iletelim.

Aşağıdaki fotoğraf 9 veya 16 Ekim 2009’da Ufuk Halı Saha’da çekildi. İçimizdeki gücün uyanması için bir yerden başlamamız gerekiyordu ve başladık. Zaman ne kadar hızlı geçiyor…

sml2

Bu fotoğrafta soldan sağa doğru isimler: Erdal Erdoğdu, Hasan Başusta, Nurettin Özdoğan, Ömer Ekinci, Murat Can Demir, Ali Kaya (sırtı dönük 7 numaralı Barcelona formalı), İsmail Emrah Demirayak, Cevdet Aykan Demir, Ahmet Bozada, Emre Hacısalihoğlu, Mehmet Çakır, adını hatırlayamadığım tek arkadaş, Metin Kahraman (Oğulcan’ın arkasında kalmış burada kırmızı uzun kollu üstüyle seçebilirsiniz, ikinci fotoğrafta net), Oğulcan Orhan, Mustafa Öztürk.

sml1

Sosyal Medya Ligi 17.12.15 2 Yorum 782 Okunma , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  • Cevdet Aykan - 18.10.18 12:10

    Ne güzel günlerdi. Unutulmayacak anılar yaşadık. Sagol varol İsmail.

    • iedemirayak - 23.10.18 09:10

      Valla güzel günlerdi abi, keşke o zamanlara dönsek tekrar.