Sosyal-Sorumluluk-Projesi

Elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz bireysel olarak, biliyorum herkes bir şekilde destek vermeye çalışıyor etrafındaki muhtaç ailelere. Ben de sizin gibi davranan bireylerden biriyim. Bazı durumlarda gereken destek bireyleri aşıyor, böyle durumlarla karşılaşınca sizleri bilgilendirmek suretiyle desteğinizi rica ediyorum. Yine desteğinizi isteyeceğim bir durumla karşı karşıyayım.

Sosyal Sorumluluk 25.02.16 Yorum Yok 1511 Okunma

Vizesiz Geziyorum

Geçmişten bu yana yurtdışına gitme dürtüsü hemen hiç olmayan biriyim. Paris'miş, Floransa'ymış, Madrid'miş vs vs hiç önemli değil benim için daha vatan topraklarında o kadar gezmediğim yer varken gitmek çok mantıklı gelmiyor bana. Fakat duyduğumdan beri beni heyecanlandıran bir proje vardı ve gelişmelerini merakla takip ettiğim, açılmasını 4 gözle beklediğim bir proje Vizesiz Geziyorum! Biraz inceledikten sonra merakla beklediğime değdiğini düşünüyorum.

Dijital Sosyal Sorumluluk 10.07.15 Yorum Yok 4220 Okunma

Aynebilim Aş Evi

Kamboçya'daki Çılgın Türk Süper Kahraman Bundan tam 5 sene önce tanışma ve birlikte çalışma imkanı bulduğum, o dönemin önde gelen sosyal ağın fenomen ismi Aynebilim'in ne kadar çılgın olduğunu anlatmaya çalışacağım. Gerçi kelimelerin yeteceğini düşünmek bile çılgınlık!

Sosyal Sorumluluk 05.05.15 1 Yorum 1448 Okunma


Seyahat ederken hepimiz gittiğimiz yörenin doğasını, kültürünü hissetmek, el emeklerinden satın almak, yerel lezzetlerini tatmak isteriz.

Sosyal Sorumluluk 27.10.14 Yorum Yok 1150 Okunma

OSÜB PROJESİ 3

HARRAN’DA OKUYAN SORGULAYAN ÜRETEN BİREY PROJESİ BAŞLADI

Sosyal Sorumluluk 16.05.14 Yorum Yok 960 Okunma