Sosyal-Sorumluluk-Projesi

Elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz bireysel olarak, biliyorum herkes bir şekilde destek vermeye çalışıyor etrafındaki muhtaç ailelere. Ben de sizin gibi davranan bireylerden biriyim. Bazı durumlarda gereken destek bireyleri aşıyor, böyle durumlarla karşılaşınca sizleri bilgilendirmek suretiyle desteğinizi rica ediyorum. Yine desteğinizi isteyeceğim bir durumla karşı karşıyayım.

Bu seferki ailemiz biri yeni doğmuş 4 kişilik küçük bir aile. Kirada oturuyorlar, ailenin çalışan tek bireyi baba bir kaç ay önce işten çıkartılmış ve şu an işsiz. Küçük olan çocukları 2,5 aylık ve otizm teşhisi konmuş, şu an devlet desteği de alamıyorlar (bürokratik işlemler devam ediyor.).

Şu ana kadar toparlayabildiğimiz destek hafta sonu aileye ziyaret gerçekleştirilecek ziyarette iletilecek. Ailenin hayatını idame ettirmesinde küçük de olsa yardımcı olabileceğimizi bir soluk verebileceğimizi düşünüyorum. Destek olmak isteyenler benimle iletişime geçebilirse memnun olurum.

NOT: Hassas bir konu olduğu için mümkün olduğunca özenle seçilmiş kelimeler kullanarak ifade etmeye çalıştım. Sizi rahatsız eden bir kelime veya söylem varsa kötü niyet içermediğini belirtmek isterim ve uyarmanızı rica ederim.

Görsel kanalelazig.net’ten alınmıştır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir