Linken Premium

Linkedin Premium Hesap Avantajları Nelerdir?

Linkedin günümüzde aktif olarak kullanmamız gereken önemli sosyal ağlardan bir tanesi hatta sosyal ağdan daha fazlası ve profesyonel hayatın bir parçası. Pek çok kişinin ücretsiz olarak kullandığı Linkedin network oluşturulan, sınırlı imkanlarla irtibata geçilen hali bile pek çoğumuzu memnun edebiliyor. Peki hesabınız yükseltseniz yani Linkedin Premium Hesap kullanmaya başlasanız size ne gibi avantajları olur?

 • Daha Fazla Arama Sonucu: Linkedin Premium Hesap ile gelişmiş arama aracında anahtar sözcükler, unvan, geçmiş veya güncel şirketler, konum, sektör vs pek çok kritere göre özel aramalar yapabilmektesiniz.  Ağınızın dışındaki kişilerin de içinde bulunduğu yüzlerce sonuca ulaşıp tam profil bilgisine ulaşabilmektesiniz. Böylece ağınızın dışında da doğru kişilere ulaşabileceksiniz. Linkedin arama aracını daha verimli kullanmaya başladığınızda kaydettiğiniz aramalara ilişkin yeni sonuçlar ortaya çıktıkça belirlediğiniz periyotlarda mail alarak haberdar edilirsiniz. Kaydettiğiniz arama sonuçlarında sadece yeni eklenenleri veya tüm ilanları tercihinize göre filtreleyebilirsiniz.
Linken Premium Hesap
Linken Premium Hesap
 • Karar Merciileri ile İrtibat Kurun: Inmail premium hesaptaki en güçlü araçlardan biridir. tanıtım ve iletişim bilgisi olmadan Linkedin’deki herhangi birine ulaşabilmenizi sağlar. Herhangi iş bağlantısı neticiesinde karar mercilerine ulaşabilirsiniz. Üye profilinden veya arama sonuçlarından ulaşabilirsiniz. Mesajlardan veya maillerden daha fazla dönüşüm oranına sahiptir. Doğru inmail başlığı ve referanslarınızı belirterek daha güçlü bağlantılar elde edip sonuca ulaşabilirsiniz.
 • Fark Edilin: Linkedin Premium Hesap kullanmaya başladığınızda kullanabileceğiniz premium rozet sizi kalabalıktan ayırarak, görünür olmanıza neden olur. Profilinizde ve arama sonuçlarında altın in rozeti ile farkedilirsiniz. Ayarlar > Daha Fazla Öğe Görüntüle > Premium Rozet seçimini yaparak aktifleştirebilirsiniz.
 • Linken Premium Altın İkon
  Linken Premium Altın Rozet
 • İş Fırsatlarını Yakalayın: OpenLink, Linkedin üzerindeki kişilerin size zahmetsizce ulaşmasına olanak sağlar. Rahatça ulaşabilmeleri için OpenLink mesajlarını kabul etmeniz gerekiyor. Ayarlar > OpenLink > Değiştir seçenekleriyle aktifleştirebilir, profilinizde ve arama sonuçlarında OpenLink ikonuyla daha dikkat çekici olabilirsiniz. OpenLink ağına katılmayı da seçebilirsiniz, bu seçimde arama kriterlerinizi sadece OpenLink ağındaki kişilerle etkileşime geçecek şekilde ayarlayabilir ve hesabınızın menzilini genişletebilirsiniz.
Linken Premium Hesap
Linken Premium Hesap
 • Sizinle İlgilenen Kişileri Görün: Profilinize kimler baktı? Sorusunun cevabını Linkedin Premium Hesap ile tam olarak alabilirsiniz. Linkedin Premium üyelerin profesyonel olarak görünmenizi sağlar. Profili StatsPro’ya sahip olduğunuz için profilinizi inceleyen kişileri sınırlı olarak değil tam lisetsini görebilir ve sizinle ilgilenen kişiler hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Derinlemesine bilgiler edinerek, bakış açınızı geliştirebilirsiniz. Arama sonuçlarında kaç kez göründüğünüzü, kaç kez görüntülendiğinizi, hangi anahtar kelimelerle profilinizin görüntülendiğinizi Linkedin’de kimlerin ilgisini çektiğinizi detaylı görebilirsiniz. Profil Stats Pro ile ihtiyaç duyduğunuz iç görüleri elde edersiniz.

Linkedin Premium Hesap Ücreti Ne Kadar?

4 farklı kategoriye ayrılmış seçiminiz doğrultusunda farklı ücretler ödemektesiniz. En düşük ücret aylık 21,99 euro ve en yüksek ücret aylık 89,90 euro. Bir aylık deneme sürümünü mutlaka denemelisiniz 😉

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One reply on “Linkedin Premium Hesap Avantajları Nelerdir?”

 • Şub 7, 2017 at 12:44

  Linkedin’in çok bir faydasını görmedim.