Personel devam kontrol sistemi

Çalışanların işe giriş ve çıkış saatlerini kontrol etmeye yardımcı olan bir sistemdir. İşyerindeki düzen ve disiplinin oluşmasına büyük ölçüde katkı sağlamaktadır. PDKS ile şirketteki çalışanların giriş çıkışlarının düzenli olmasını sağlayabilirsiniz. Son derece güvenli ve kullanışlı olduğundan pek çok şirkette kullanılmaktadır. Kaydetme ve raporlama özelliğine sahip olan en etkili otomasyon sistemlerinden biridir. Sensormatic ile PDKS nedir, nerelerde kullanılır ve ne işe yarar sorusuna yanıt bulalım.

PDKS Sistemi Ne İşe Yarar?

PDKS sisteminin ne olduğunu tam olarak bilmeyenler olabilir. Fakat iş hayatı açısından bakıldığında oldukça gerekli olduğunu söylemek mümkündür. PDKS  sistemleri ile işyerinde neler olup bittiğine dair tüm merak ettiklerinizi öğrenebilirsimiz. Üstelik personel takibi yapmanız için illa ki işyerinde olmanıza gerek yoktur. İşyerinde olmasanız bile personel takip işlemlerinin sorunsuz olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz. Sensormatic’le ulaşacağınız kaliteli ve güvenli personel devam kontrol sistemi sayesinde iş hayatınızın daha da verimli olmasını sağlamanız mümkündür. Personellerin daha fazla işe asılarak motivasyon düzeyi yüksek şekilde çalışmasını sağlamış olursunuz.

Personel devam kontrol sistemi ile çalışma saatleri, yemek molaları, personel tatile çıkma ve geri dönme tarihleri, fazla mesai ve ödeme bordrolarına dair her şeye anında ulaşabilirsiniz. Yeni nesil takip sistemi ile artık tüm kayıtlar sizin adınıza tutulur. Bu sayede zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

Personel Kontrol Sistemi Nasıl Kullanılıyor?

PDKS nedir ve nasıl kullanılıyor en merak edilen sorulardan ikisidir. Öncelikle personelin işe devamlılığını sağlamak adına mutlaka kullanılması gerekir. Personel takip yazılım kurulumlarını yaptıktan sonra işyerinde olan biten her ne varsa takip altına alınmaya başlanır. Her cihaz ile birebir uyumlu olması sayesinde kurulumu basit şekilde yapılır.

Personel Devam Kontrol Sistemleri PDKS Nedir 1

Personel kontrol sistemi, birçok sektör dalında kullanılan yeni nesil teknolojidir. Farklı sektörlerdeki işletmelerin kurtarıcısı olmayı başarmaktadır. Personel kontrol sistemi ile işe geç gelen çalışanlarınızın olup olmadığını rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Böylece daha önceden meydana gelen kaytarma ve sorumsuzlukların azalmaya başladığını görebilirsiniz. Bu durum şirketiniz için kurumsal bir ilerleme çizer.

Personel Takip Sistemlerinin Sağladığı Kolaylıklar

Personel takip sistemi, iş hayatındaki disiplini yeniden kurmaya yardımcı olur. Bunu yaparken zamandan da tasarruf etmenizi sağlar. PDKS sistemleri verileri hızı şekilde hazırlayıp kaydeder. Yüz tanımanın yanı sıra parmak okuyucu gibi farklı modelleri bulunur.

Personel devam kontrol sistemi fiyatları ise ürün özelliklerine göre belirlenmektedir. Sensormatic web sitesini ziyaret ederek şirketiniz ve prensipleriniz için en uygun personel takip yazılımına ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir