Bu bir veda yazısıdır

Şu an duygularını kelimelere dökmesi gerçekten zor oluyor, veda yazısı yazmak hiç kolay değilmiş. İfade edecek kelimeleri doğru seçmek benim için zor diyebilirim. Dile kolay 6 seneye geçmiş 7 seneye yaklaşmış bir sürecin sonlanmasından bahsediyorum, İmza İnternet Teknolojileri bünyesindeki görevim bugün itibariyle tamamlanmış durumda.

Başarılarla dolu İmza kariyerim tamamlandı

Mayıs 2016’da başlayan bu süreç içerisinde çok projeler ürettik çok fazla müşterilerle ilgilendik zor zamanları birlikte göğüs gerdik. Eğitimler verdik, etkinlikler yaptık şartları hep daha iyisi olması için zorladık ve gerçekten çalışırken keyif aldım her anlamda keyif aldığım bir süreç geçirdim.

Ajans tarafının yanı sıra indir.com magazinhaberleri.com gibi devam eden projeleri içine dahil oldum. Ayrıca aramamotoru.com ve filmler.com birlikte başladığımız ve hızla büyüyen projelerimiz oldu. Tüm bu projelerde genel yayın yönetmeni olmak projelerin gelişmesi için sabah harcamak ekstra keyif verecek bir durumdu benim için.

Yeni başlangıç, yeni heyecanlar: Performans pazarlama

Ayrılık veda yazısı yazmaktan zor

Evet günümüzde alışkın olmadığımız şekilde uzun zaman sonra bu sürecin bitiyor olması duygusal yoğunluk yaşamama neden oluyor.

Tabi bu fiziksel bir ayrılık, kalbimin bir parçasında İmza ve İmza ailesinden tanıdığım büyüklerik akranlarım ve küçüklerim olacak. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da İmza ailesindeki herkes için bir telefon uzakta olacağım.

Geleneksel hale getirdiğimiz Şile kamp etkinliği için de şimdiden planlarım var mesela 🙂

Ve final…

Bu sayfaya gelip buraya kadar okuyan herkese teşekkür ederim. Hayatımdaki önemli gelişmeleri sizlerle paylaşmayı seviyorum ve elimden geldiğince paylaşmaya devam edeceğim.

Birlikte çalıştığımız süre boyunca pek çok keyifli iş yaptık, bazen gelişmeyi hızlandırmak için çok çaba gösterdik bazen güzel sonuçların keyfini birlikte çıkarttık. Özetle güzel anılar biriktirdik ve kendi adıma yeni deneyimler elde etme şansı buldum. Bu deneyimleri yaşarken her zaman yanımda olan ve desteğini hiç esirgemeyen Hasan abime özel olarak teşekkür ederim.

Yeni yılda yeni bir yerde yepyeni bir deneyim yaşamaya başlayacağım. En yakın zamanda gelişmeleri paylaşacağım

Gelişmeleri buradan ve Linkedin hesabımdan https://www.linkedin.com/in/iedemirayak takip edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One reply on “Bu bir veda yazısıdır”

  • Oca 2, 2023 at 16:46

    Sen güzel bir adamsın abi. Bu karar, hayatında güzel şeylere vesile olsun.