Yeniden içerik yazmak için kullanabileceğiniz en iyi 3 yeniden yazma aracı

Bir içerik yazarıysanız ve günlük yazılar veya makaleler oluşturmanız gerekiyorsa, elbette bu amaçla interneti belirli bir konuda gezinmek ve bilgi toplamak için kullanacaksınız. Burada benzersiz içerik oluşturmanıza yardımcı olacak bazı önemli hususları göz önünde bulundurmalısınız. Yeniden yazma aracı deyince farklı farklı tercihleriniz olabilir, ben sizler için seçtiğim 3 tanesini paylaşıyorum.

Fikir ve bilgi toplamak için göz atabilirsiniz ancak diğer kaynaklardan içerik kopyalamanıza ve sizin tarafınızdan yazıldığı gibi web sitenize yüklemenize izin verilmez. İçeriği yüklemeden önce yeniden düzenlemeli veya yeniden yazmalısınız.

İçeriğinizi yeniden yazmazsanı, içeriğiniz intihal olarak kabul edilecektir. İntihal, başka bir kişinin bilgilerinin çalınması veya toplanmasıdır. Kopyalayıp yapıştırarak çalışmak orijinal yazar kendinizmiş gibi yazmak demektir diyebiliriz.

Makale, blog veya başka bir biçimde yayınlandığında, intihal içerik arama motorlarından ceza alacaktır. bu durumda ne yapacaksınız? İçeriği yeniden yazmak ve intihalleri ortadan kaldırmak için yeniden yazma araçlarını kullanabilirsiniz. İçeriği en iyi yeniden yazma araçlarıyla hazırlamak, yeniden yazarken yüksek düzeyde doğruluk sağlamak için zamandan en çok tasarruf sağlayan yöntemdir.

Bitcoin Cüzdanı Nedir?

Yeniden yazma araçları nelerdir?

Orijinalin anlamını değiştirmeden bir cümleyi düzenleyen veya yeniden yazabilen bir araca yeniden yazma aracı denir. Başka sözcüklerle yazma (spinner) veya yeniden yazma (rewirter) aracı olarak da bilinir.

Yeniden yazmaya yönelik kullanılan bu araçlar, birbirine benzer anlamlara sahip sözcükleri değiştirerek bir içeriği yeniden yazabilir. Bu araçlar, belirli kelimeleri, cümleleri, cümle yapısını, içerik tonunu ve hatta tüm paragrafları diğer birkaç varyanttan herhangi biriyle değiştirerek AI teknolojisi üzerinde çalışır.

En iyi 3 yeniden yazma aracı

Yeniden yazma araçları, anlamını korurken içeriğinizi yeniden yazar, ardından araç, metin kutusuna gönderdiğiniz metne mümkün olan en yakın eş anlamlı sözcükleri seçer. Burada içeriği yeniden yazmak için en iyi 3 yeniden ifade aracını tartışacağız.

1. Paraphraser.io

Paraphrase.io, benzersiz içerik oluşturmak için en iyi yeniden yazma aracı olarak kabul edilir. Yeniden yazmaya yönelik bu online araç, denemeleri yeniden yazma, intihalleri tespit etme ve ortadan kaldırma ve makaleleri ve blogları yeniden işleme yeteneği gibi birçok şaşırtıcı sessiz özellik sunar.

Bu harika araç, cümleleri yeniden işlemek ve kelimeleri değiştirmek için AI teknolojisini kullanır. Bu AI-Rephraser, mevcut en güçlü olanıdır ve doğal dil işlemeye dayanır. Tek tek cümlelerin yanı sıra tüm paragrafları yeniden ifade edebilir.

Bu en iyi AI tabanlı yeniden yazma, orijinal ifadenin yapısını değiştirirken yazarın amaçlanan anlamını koruyabilir. Bir cümleyi insanların anlayabileceği şekilde yeniden ifade edecektir.

Başka kelimelerle yazılmış içerik intihal içermeyecek ve okunabilir ve akıcı olacaktır. Yinelenen içeriği kaldıracak, cümleleri yeniden yazacak ve takipçiler için okunması kolay makaleler üretecektir.

Ayrıca cümleleri sanki gerçek insanlar tarafından yazılmış gibi yeniden işleyebilir ve deneyimli yazarlardan daha etkili bir şekilde yorumlayabilir. Bu online ücretsiz yeniden ifade aracı, Android ve iOS dahil olmak üzere tüm işletim sistemleri ve mobil platformlarla uyumludur. Paraphrase.io şu dilleri destekler: Fransızca, İspanyolca, Endonezyaca, Almanca ve Türkçe.

Paraphrase.io

paraphraser.io nasıl çalışır?

Tüm AI teknolojilerine dayanan yapay zeka tabanlı bir yeniden yazma aracıdır. Cümle yapısını değiştirecek, makaleleri yeniden yazacak ve içeriğinizi otomatik olarak yeniden ifade edecektir. Basit adımları izleyerek çalışmanızı kolayca değiştirebilirsiniz:

● Öncelikle içeriği kopyalayın ve araç arayüzünün sol tarafındaki metin kutusuna yapıştırın.

● Ayrıca, yeniden yazmak istediğiniz dosya veya belgenizi cihazınızdan yükleyebilirsiniz.

● İçeriğinizi yeniden yazmak istediğiniz dili seçin

● Ayrıca akıcılık, standart ve yaratıcı modlar arasında seçim yapabilirsiniz.

● Bundan sonra, yeniden yazma işlemine devam etmek için “Şimdi başka sözcüklerle ifade et” düğmesine tıklayın.

● Birkaç saniye içinde sonuçlarınızı alacaksınız.

2: Prepostseo.com

Prepostseo.com inanılmaz paragraf değiştirici işte bu yüzden paylaştığım bir başka en iyi yeniden yazma aracı. Sağladığı verimlilik ve yeniden yazılmış içerik üretirken kazandırdığı zaman açısından en iyi tercihlerden bir tanesidir. Basit ve kolay bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

İki yoldan biriyle gerçekleştirilebilecek bir dosya yükleyerek veya metninizi yapıştırarak başlamanız gerekir. Başlamak için, içerik dosyasını Word, PDF veya .txt gibi bir biçimdeyse yükleme seçeneğiniz olacaktır. İkinci seçenek, metni kopyalayıp ekrandaki metin kutusuna yapıştırmaktır.

Öğrenci, serbest içerik yazarı veya blog yazarı olun, zaman sizin için önemli bir husus olacaktır. PrepostSeo yeniden yazma aracı zamandan tasarruf etmenizi sağlar ve sizi doğru yönde hareket ettirerek intihal içermeyen içerikler oluşturur.

Bu araç oldukça hızlıdır ve kullanımdan hemen sonra başka sözcüklerle yazılmış metni size gösterecektir. Eğer bir araştırma makalesinin içeriğini hızlı bir şekilde yeniden ifade etmek isteyen bir öğrenciyseniz, elinizin altında olması gereken mükemmel bir araçtır.

Aynı şekilde, günlük olarak çok miktarda içerik üretmekle görevlendirilen makale yazarları, bu olağanüstü araçtan faydalanarak yorum yapma sorumluluklarını kısa sürede tamamlayabilirler. Bağlı herhangi bir yükümlülük veya kısıtlama olmaksızın tamamen ücretsizdir. Bu nedenle kullanımı sadece bloggerlar için değil öğrenciler için de faydalıdır.

Prepostseo.com

prepostseo.com nasıl çalışır?

Prepostseo yeniden yazma aracı, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bu aracı aşağıdaki adımlarla kullanabilirsiniz:

● İçeriğinizi sol taraftaki metin kutusuna yazın veya kopyalayıp yapıştırın.

● İçeriğinizin dosyasını veya URL’sini yükleyebilirsiniz

● Modunuzu basit, gelişmiş, akıcı ve yaratıcı arasından seçin.

● Başka sözcüklerle ifade etmek istediğiniz dili seçin.

● “Rewrite article” düğmesine tıklayın ve birkaç saniye içinde sonuç alın,

● Bundan sonra, nihai sonuçlarınızı alabilir veya bunları bir dosya biçiminde indirebilirsiniz.

3. Chimprewriter.com

Chimp Rewriter, orijinal metni arama motorları için optimize edilmiş içeriğe dönüştüren bir yeniden yazma aracıdır. Araç, yapay zeka ve Doğal Dil İşleme (NLP) teknolojilerini kullanarak içeriğinizi yeniden ifade eder. Bu yapay zeka teknolojisinin kullanılması, benzersiz içeriğin üretilmesiyle sonuçlanır.

Başka sözcüklerle ifade edilen web içeriğinin kalitesinin kullanıcılar tarafından belirlenen tüm standartları karşıladığını doğrulamak için NLP ile birlikte AI kullanan, yeniden ifade etmek için mevcut en iyi araçtır.

Bu yeniden yazma aracı, internette yayınlanan yinelenen içeriği keşfetmek için arama motorlarının kullandığı tekniğin aynısını kullanarak makaleleri ve blogları yeniden yazar.

Bu özellik nedeniyle, bu araç tarafından oluşturulan içeriğin orijinal ve ayırt edici olmasının yanı sıra intihal içermemesi garanti edilir. Kullanıcılar, bu işlevin zamandan tasarruf etmelerine yardımcı olduğunu görecek ve bu da onu onlar için çok faydalı kılıyor. Yapabilirsin:

● İçerik birkaç saniye içinde değiştirilir veya yeniden yazılır.

● Karmaşık, yaratıcı içerik oluşturun

● Birkaç farklı dilde yeniden yazın

● Makalelerinizi oluşturmak için bir düğmeye basmanız yeterlidir.

Chimprewriter.com

Chimp Rewriter yeniden yazma aracı nasıl çalışır?

Chimp Rewriter basit ama aynı zamanda gelişmiş bir yeniden ifade aracıdır. Öne çıkan özelliklerini bilerek kullanımını anlayabilirsiniz:

● “Yeni belge” düğmesini tıklayarak makaleyi yüklemeniz yeterlidir.

● 12’den fazla dili desteklediği için dilinizi seçin

● Yapay Zeka Tabanlı teknolojiyle çalışır

● Eşanlamlıları tercihinize göre değiştirebilirsiniz

● Bundan sonra belgeyi indirebilir veya birden fazla kopya oluşturabilirsiniz.

Çözüm

Yeniden ifade etme veya yeniden yazma, çalışmanın intihal olmasını önlemek için önemli bir adımdır. Bu yöntem herkes için kolay bir iştir çünkü hiç kimse her zaman yeni fikir ve düşünceler üretemez.

Yeniden yazma etme veya başka sözcüklerle ifade etme araçlarını kullanarak benzersiz içerik oluşturabilirsiniz. Yukarıda, göze çarpan özellikleriyle içeriği yeniden yazmak için en iyi 3 yeniden yazma aracını paylaştım. İhtiyacınıza göre birini deneyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir