Aramamotoru.com Etkinliği

Aramamotoru.com yayın hayatına başlayalım tam bir sene dolmak üzere ve ilk senenin sonunda müthiş bir etkinlik ile karşınızda olacağız. Başlangıcından itibaren arama motoru pazarlaması ile ilgili konularda tanımlar, terimler ve güncel bilgileri ana yazarları ve misafir yazarları ile birlikte paylaşan bir yapıda olan Aramamotoru.com, Aramamotoru.com Etkinliği 2017 ile yıl boyunca sunduğu bilgileri büyük katılımcı kitlesine sektörün tecrübeli isimleriyle buluşturacak.

Dijital SEO Sosyal Medya Teknoloji 09.05.17 Yorum Yok 340 Okunma

Aramamotoru.com Teknoloji Bloggerlarına Özel 4. SEO Eğitimi

Aramamotoru.com projesinin başlamasıyla birlikte hareketli günler birbirini kovalamaya başladı. Mayıs ayında başlayan serüvenimiz SEO ve arama motoru pazarlaması içerikleri ile birlikte gelişerek basamakları adım adım tırmanmaya başladı ve şu an dönüp baktığımda attığımız adımların gerçekten sağlam adımlar olduğunu görüyorum. Her yeni etkileşim her yeni teşekkür tebrik hatta sektör reaksiyonları ayrı bir haz veriyor. Aldığım bu haz daha fazla motive ediyor beni, hep daha fazlası için çaba harcıyorum. Keşke gün 24 saatten fazla olsa da daha fazlasını yapabilsem dediğim günler çok :) Uzun zamandır ihmal ettiğim bloguma yazma sebebim ise Aramamotoru.com Teknoloji Bloggerlarına Özel 4. SEO Eğitimi.

Dijital Teknoloji 09.01.17 6 Yorum 619 Okunma

Vizesiz Geziyorum

Geçmişten bu yana yurtdışına gitme dürtüsü hemen hiç olmayan biriyim. Paris'miş, Floransa'ymış, Madrid'miş vs vs hiç önemli değil benim için daha vatan topraklarında o kadar gezmediğim yer varken gitmek çok mantıklı gelmiyor bana. Fakat duyduğumdan beri beni heyecanlandıran bir proje vardı ve gelişmelerini merakla takip ettiğim, açılmasını 4 gözle beklediğim bir proje Vizesiz Geziyorum! Biraz inceledikten sonra merakla beklediğime değdiğini düşünüyorum.

Dijital Sosyal Sorumluluk 10.07.15 Yorum Yok 4209 Okunma


indir.com Mobil Etkinlik 23 Mayıs’ta! Bu yıl ilk defa düzenlenecek olan 'indir.com Mobil Etkinlik' kayıtları Eventbrite üzerinde başladı. Mobil geliştiricilerin ve bilişim sektöründeki herkesin katılımına açık olan etkinlik 23 Mayıs 2015 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi'nde gerçekleşecek. Mobil geliştiriciler ve bilişim sektöründe faaliyet gösteren katılımcılar için oldukça verimli geçecek etkinlikte alanında uzman konuşmacılar tecrübelerini aktaracaklar. Etkinliğin konu başlıkları arasında 'Mobil Ödeme', 'Mobil Reklam', 'Responsive Tasarım', 'Uygulama Market Optimizasyonu' ve 'Mobil Eko Sistem' yer alıyor.

Dijital 21.05.15 Yorum Yok 1138 Okunma

Sosyal Medya Zirvesi 2015

SOSYAL MEDYAYA YÖN VEREN İSİMLER  SOSYAL MEDYA ZİRVESİ'NDE İlki Marmara, ikincisi İstanbul Üniversitesi’nde düzenlenen ‘Sosyal Medya Zirvesi’ etkinliğinin üçüncüsü 24 Nisan 2015 Cuma günü İstanbul Şişli Kent Kültür Merkezi’nde yapılacak.

Dijital 17.04.15 Yorum Yok 1016 Okunma