2 Ekim 2009'da başlayan serüvenin bir parçasını paylaşmak istiyorum hala ve hala. Başlangıçta bir kaç maç Beylerbeyi'nde oynadıktan sonra 3 aylık bir Bağlarbaşı Spor Kulübü sahası maceramız oldu hatta arada civar başka sahalar da denedik ama en sonunda hala oynadığımız Etiler Naturel Park sahasında oynama başladık.

Sosyal Medya Ligi 17.12.15 2 Yorum 781 Okunma

2000 UEFA KUPASI ŞAMPİYONU GALATASARAY

Her sezon takım için bir şarkının olduğu düşünürüm ve eşleştiririm pek dillendirmesemde, bu sezon da Galatasaraylıların Favori Şarkısı için sessi kalmayı planlarken içinde bulunduğumuz durum ve söz konusu şarkı o kadar örtüştüki sizinle paylaşmak istedim.

Spor 24.09.15 Yorum Yok 1839 Okunma

cesare prandelli

Prandelli'ye Beyaz Mendil Geçen sene Mancini takımın başına geçtiğinde "Mancini mi Başarılı Olacak?" başlıklı bir yazı yazmıştım. Daha başladığında çekincelerimi ve öngörümü yazmıştım. Yazdıklarım da hemen hemen haklı çıktığımı gördük. Her ne kadar belirli (yeterli değil) karakteristik oyun ortaya çıksa da Türk takımlarının döküldüğü bir sezonda ikincilikten fazlası olmadı. Pahalı takımların yıldız oyuncuların hocası o takıma büyük transferler yapılmayacağını gördüğünde tasını tarağını toplayıp gitti.

Spor 27.10.14 Yorum Yok 1139 Okunma

Adidas Brazuca

Beklenenden daha fazla sürprizli bir dünya kupası geçirdik :) Başta 2014 Dünya Kupası Tahminleri yazımda şampiyon olmasını beklediğim İspanya son maçını oynamadan eve dönüş biletini aldı sonra İtalya taraftarlarına çok büyük bir hüsran yaşatarak son maçtaki mağlubiyetiyle evine döndü. Kosta Rika'nın ölüm grubundan lider çıkması ve en zayıf 3 takım gösterin deseler mutlaka adı yazılacak olan Cezayir üst tura çıktılar. Açık söylemek gerekirse Kolombiya'nın aldığı 9 puan, Şili'nin İspanya'yı saf dışı bırakması ve aldığı 9 puana rağmen Belçika'nın oyuncularının dahi keyif almadığını düşündüğüm oyunu da beni şaşırttı.

Dünya Kupası 28.06.14 Yorum Yok 901 Okunma

Brezilya Dünya Kupası

Brezilya Dünya Kupası müziği ile başlayalım öncelikle. 2. sıradaki Pitbull, Jenifer Lopez ve Brezilyalı pop star Claudia Leitte'nin söylediği "We Are One" isimli şarkı Brezilya Dünya Kupası müziği. Shakira da 2010'da olduğu gibi yine bir şarkı hazırlamış ama kesinlik favorim 2010 Dünya Kupası Müziği yani yine Shakira ama Waka Waka :) Bu şarkılar bana aynı coşkuyu vermedi umarım kupa maçları bu coşkuyu sağlar. 2014'ün 2 şarkısının klibini paylaşıp tahminlerime geçeyim.

Dünya Kupası 01.06.14 1 Yorum 1426 Okunma