Kardeş Payı'nın En Komik Sahneleri

İşler Güçler ile başlayan bir fanatizm besliyorum bu ekibe karşı. Jestleri, mimikleri, espri anlayışları tümüyle cezbediyor beni ve keyifle tekrar tekrar izliyorum yaptıkları işleri. Pek çok kişi gibi İşler Güçler’in erken bittiğini düşünenlerdendim, net. Giderek keyfinin arttığını ve daha da artarak devam edeceğini düşünürken ikinci sezonun sonunda bitince hüsrana uğramıştım akabinde bu hüsranım Kardeş Payı’nın 2. bölümü ile birlikte “Kardeş Payı > İşler Güçler” görüşü hakim oldu bende.

Herkesin yeni karakterleri ayrı ayrı tat, ayrı ayrı birer fenomen. Oyuncu kadrosu Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan, Şinasi Yurtsever, Rıza Akın, Ayşe Kökçü, Ali İhsan Varol, İpek Yaylacıoğlu, Berfu Öngören, Sadık Gürbüz, Ayhan Taş, Korhan Herduran, Cemil Şahin, Tuncay Beyazıt gibi gözlerimizin aşina olduğu yetenekli oyunculardan oluşmakta ve sadece İşler Güçler’deki fenomenim Salih Abi (Burak Satıbol) henüz kadroda yok, geri dönüşünü merakla bekliyorum. Kardeş Payı karakterleri olarak benim açımdan Oğuzhan, Şerif Abi ve Yiğit Bey. Bu diğerleri kötü demek değil sadece çok iyi olan karakterlerden bir adım önde olduklarını düşünüyorum. Bu hafta itibarı ile 11. bölüm sona erdi ve son bölümdeki efsane Sezai abi oldu ve adeta bölümü domine etti, ön plana çıktı. Ekstralar bölümünden geçmişi bir kurcaladığımda ön plana çıkan Kardeş Payı’nın En Komik Sahneleri arasından 13 adet seçtim (21. Bölüm Sonunda 23 adet olarak güncellendi) ve sizinle paylaşmak istiyorum.

Sizin en beğendiğiniz hangisi? Bunlardan başka önereceğiniz var mı?

 1. Şerif Abi’nin Eş Kriterleri (9.Bölüm)

  Şerif Abi’nin Eş Kriterleriizlemek isterseniz

 2. Tıkanan Tuvalet – Mega Yapılar (1.Bölüm)

  Tıkanan Tuvalet – Mega Yapılar

   izlemek isterseniz

 3. Oğuzhan’dan Bir Garip Hamilelik Testi (11.BÖlüm)

  Oğuzhan’ın Hamilelik Testi

   izlemek isterseniz

 4. Metin’in Acıyla İmtihanı (15.Bölüm)

  Metin’in Acıyla İmtihanı

  izlemek isterseniz

 5. Büyük Hilmi’nin Lüks İftar Çadırı (19. Bölüm)

  Büyük Hilmi’nin Lüks İftar Çadırı

  izlemek isterseniz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One reply on “Kardeş Payı’nın En Komik Sahneleri (21. Bölüme Kadar)”

 • Tem 11, 2014 at 03:20

  Benim karakterlerim Büyük Hilmi, Sezai Abi, Metin ve Oğuzhan. Hatta tek karakter seç deseler Büyük Hilmi derim.Zaten gördüğünüz üzere Hilmibile diyemiyorum. Büyük Hilmi o Büyük Hilmi! :)))