Şile Feneri

Beni tanıyanlar bilir, Şileliyim 🙂 Aynı zamanda nargile sever bir insanım ve fırsat buldukça kafelere gider bilgisayarımı açar çalışırım. Memleketimde kendime çalışacak bir yer bakarken Şile nargile kafeleri konusunda eksiklikler ve bilgi kirliliği olduğu fark ettim. Bildiğim mekanları sizlerle paylaşacağım.

Yazıyı daha güncel hale getirebilmek için yeni açılan Şile nargile cafe mekanları varsa benimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaret Edebileceğiniz Şile Nargile Kafeleri

Nargile içenler bilir nargile olan her yerde nargile içilmez. Bazen yeni mekanlar denerken o kadar kötü nargileler ile karşılaşırsınız ki bir süre uzak bile kalabilirsiniz.

Ben de bu yazı ile öncelikle bizzat denediğim ve akabinde nargile olduğunu bildiğim mekanları paylaşacağım. İlerleyen zamanda öğrendiğim veya gittiğim başka mekanlar olursa onları da ekleyeceğim.

 • Jungle Lounge

  Ziyeret ettiğim mekanlar arasında en çok sevdiğim mekan. Hem ferah hem de ilgili personeli var. Aynı zamanda maç yayınlarını da seyredebiliyorsunuz, tabi bunu 2019 yılı için söylüyorum. Benim için en önemli kriter olan Adalya tütünleri olması da artı puan kazandırıyor benim için. Bilgisayarla çalışılabilir bir mekan.
  Jungle Lounge Instagram: instagram.com/junglelounge/
  Jungle Lounge Facebook: facebook.com/JungleLounge/

 • Dubara Cafe Pub

  En çok ziyaret ettiğim mekanlardan biri. Her sezon canlı müzik de var ve nargile performansı da başarılı. En önemli detay cuma ve cumartesi günleri için rezervasyon yaptırmanız gerekliliği. Canlı müzik olan akşamlarda sohbet etmekte zorlanabilirsiniz bununla birlikte canlı müzik performansı da oldukça iyi. 2019 içerisinde hiç gitmedim en son gittiğimde Adalya ürünleri bulunmuyordu. Bilgisayarla çalışmak için uygun.
  Dubara Cafe Pub Insagram: instagram.com/dubaracafesile/
  Dubara Cafe Pub Facebook: facebook.com/dubaracafesile/

 • Fusha Şile

  Fusha Şile’nin en önde gelen mekanlarından bir tanesi. Şile Kalesi ve Şile Limanı manzarası ile görmenizi tavsiye ederim. Restoranı ve kafesi ayrı ayrı konumlandırılmış, kafe açık havada ve sohbet edilebilir. Restoranında çok lezzetli yemekler yiyebilirsiniz. 2019 içerisinde gitmedim ve en son gittiğimde Adalya ürünleri bulunmuyordu. Nargile performansı tatmin edici ama bilgisayar ile çalışmak için masaları biraz alçak.
  Fusha Şile Instagram: instagram.com/fushasile/
  Fusha Şile Facebook: facebook.com/FushaSile/

 • Nefisss Bistro

  Henüz ziyaret etmediğim bir mekan sosyal mecralardaki varlığına bakarak gençlerin uğrak mekanı olduğunu söylemek mümkün. Ziyaret ettiğimde deneyimlerimi paylaşacağım.
  Nefisss Bistro Instagram: instagram.com/nefisssbistro/
  Nefisss Bistro Facebook: facebook.com/nefisssbistro/

 • Balkon Cafe & Nargile

  Henüz ziyaret etmediğim bir mekan sosyal mecralardaki varlığına bakarak sohbet edilebilir sakin bir mekan olduğunu söylemek mümkün. Ziyaret ettiğimde deneyimlerimi paylaşacağım.
  Balkon Cafe & Nargile Instagram: Sanırım hesabı yok, ulaşamadım
  Balkon Cafe & Nargile Facebook: facebook.com/balkoncafeburger

 • Alesta Burger&Nargile

  Henüz ziyaret etmediğim bir mekan sosyal mecralarda varlığına ulaşılamadığı için yorum yapamıyorum. Ziyaret ettiğimde deneyimlerimi paylaşacağım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir