Şile Sofular Köyü

Beni tanıyanlar Şile'li olduğumu daha iyi tanıyanlar Şile'nin Sofular Köyü'nden olduğumu bilirler. O kadar zamandır blog yazıyorum ama yaz aylarında İstanbul'a yakın kaçamak yapılacak mekanlardan biri olan köyüm hakkında hiç bilgi paylaşmadığımı farkettim. Şimdi Şile Sofular Köyü hakkında bilgi verici bir yazı yazmaya karar verdim, zararın neresinden dönersek kardır :)

Hayatımdan 28.06.17 Yorum Yok 10 Okunma

REKLAM ALANI
Tema değişikliği hikayesi

Şubat 2016'dan bu yana Aramamotoru.com Teknoloji Bloggerlarına Özel 4. SEO Eğitimi Ardından ve Sevgisiz Olur Saygısız Olmaz olmak üzere sadece 2 yazı paylaşarak çok ihmal ettiğim blogumda bundan sonra daha fazla yazmaya çalışacağımın habercisi olan bu yazıyı sizlerle paylaşmak istiyorum. Yazının ana fikri kesinlikle tema değişikliği hikayesi. Neden değiştirdim? Nasıl değiştirdim?

Hayatımdan İş Hayatı 22.02.17 Yorum Yok 187 Okunma

Kolesistolitiazis nedir

Tıp dünyasındaki halk tarafından anlaşılması pek de mümkün olmayan bir terimdir :)

Hayatımdan 26.09.15 Yorum Yok 2909 Okunma

internet servis sağlayıcısı

Her gün internet üzerinde gördüğümüz reklamlarda, SMS'Lerde, gelen telefonlarda, gazetelerde bilimum bizim gözümüzün göreceği yerlerde reklamlarını gördüğümüz çok çeşitli internet servis sağlayıcıları var malumunuz. Birbirinden müşteri kapmak için yapmadıkları kampanya, bize ulaşmadıkları kanal kalmadı hatta bıkkınlık derecesinde diyebiliriz.

Hayatımdan Teknoloji 23.07.15 1 Yorum 1487 Okunma

Kullandığım Telefonlar

İlk Telefonum ve Kullandığım Telefonların Kronolojik Sıralaması [caption id="attachment_2748" align="aligncenter" width="686"] Telefonlar[/caption]

Hayatımdan 07.04.15 2 Yorum 1658 Okunma